kemi fituar tregun tonë në shtëpi dhe jashtë vendit dhe për të marrë reputacion të lartë nga klientët tanë duke i qëndruar besnik prestigj dhe kontrollin e rreptë të cilësisë.

Mirë se vini në kompaninë tonë

Ne jemi të vendosur në Anping Qarkut, Kinë, qytetin shtëpinë e rrjetë teli.

Rreth nesh

Anping Hepeng Hardware tyl Co, Ltd ka regjistruar kapital prej 30.1 milion. Kompania jonë është themeluar në bazë të Anping Qarkut Framei Hardware Mesh Fabrika e cila u themelua në vitin 1995 dhe një nga më të hershme të specializuara të prodhuar e gardh tyl. Ne jemi të vendosur në Anping Qarkut, Kinë, qytetin shtëpinë e rrjetë teli. Anping Hepeng Hardware tyl Co, Ltd, është një kompani e specializuar në gardh autostradë, gardh hekurudhor, ekran llamburit, gardh aeroport, duke luajtur gardh terren, me gjemba rrjetë teli gardh, gardh të sigurisë burgu, ngjitur rrjetë gardh, Holland gardh, gardh të sigurisë, zinxhir lidhje gardh, gjashtëkëndor rrjetë teli gardh ...

  • index2
  • index1

Latest nga Blog Lajme

  • Dear all customers of Anping Hepeng, Thanks for your long time support and cooperation. For  the situation of the novel coronavirus of  the global, We are so glad to provide our help also to our customers who have been cooperate with us. We will  provide 100 pieces of mask for you freely. So welc...
  • LINCOLN, Neb. (KOLN) – As newlyweds Danny and Katie Poethig left Cross the Line Church Tuesday, they heard a symphony of blaring horns and cheering. Danny and Katie were supposed to get married April 17 with 500 of their closest friends and family members in attendance. Then, moved their we...