USA standarde Lidhje përkohshëm gardh / zinxhir gardh i përkohshëm

Përshkrim i shkurtër:

Materiali: tub çeliku, të ulët të karbonit tela çeliku, tela galvanizuar, tela PVC veshura.

trajtimi sipërfaqësor: elektrik galvanizuar, hot zhytur galvanizuar, PVC të veshura, pikturë

Fence panel lartësia: 1800-2400mm

panel width Fence: 2000-3600mm

Rrjetë Hapja: 50x50mm, 60x60mm, 75x75mm etj ose sipas kërkesës së klientit

Tipar i mundshëm, fleksibël, lehtë të mblidhen, eko miqësore


Detail Product

Product Tags

Features: të fortë, me aplikime të gjerë, instalimi i përshtatshëm, çmim më të ulët, të sigurt dhe fleksibël 

Gërshetim dhe karakteristikat:

Galvanizing pas saldim, galvanizing para saldim.

Endje është e thjeshtë, artistike dhe praktike. 

Zinxhir gardhet Link janë të lehtë për të punuar, ngjyra të ndritshme, të lehtë për të ruajtur. 

Lidhje zinxhir tyl janë të parët zgjedhin për të zbukuruar ambientin e qytetit.

Aplikacion

Lidhje zinxhir gardh i përkohshëm është përdorur gjerësisht në turmë dhe trafiku kontrollit, shesheve të ndërtimit, ngjarjet në natyrë, parqet, tregjet pleshtat, me qëllim të sigurisë, shtrëngim të sigurt, pronën private, ngjarjeve të mëdha publike, sportive, koncerte, festivale dhe tubime dhe kështu me radhë.


Detajet e figurës

SAM_5126    SAM_5127

SAM_5141    DSCN4544


  • Previous:
  • Next:

  • Related Products