Veshura gardh PVC anti-ngjitje

Përshkrim i shkurtër:

Teli Diametri (mm): 4/5/6.

Mesh Aperture (mm): 76.2 * 12.7.

Lartësia (mm): 1800,2000,2400,2700,3000.

Gjerësia (mm): 2000,2200,2400,2700,3000.

Post (mm): 50 * 50,60 * 60,80 * 80.100 * 100.

trajtimi sipërfaqësor: Pluhur veshura.

Ngjyra e gjelbër :( Standard RAL 6005), e bardhë, gri, blu, etj

Top gjemba, rroje tela mund të përdoret në krye për ta bërë atë siguri më të lartë


Detail Product

Product Tags

Gardh anti-ngjitje, quajtur edhe 358 gardh (Fence Security High), i cili është i njohur si anti-ngjitjes dhe anti-prerë gardh. Përshtatshme të përkryer për aplikime të sigurisë së lartë, si ushtarak, aeroport, burg, depo, fabrika etj
Ky sistem performancë të lartë siguron mbrojtje fundit kundër anti-ngjitjes dhe të shkurtuar nëpër. Me shtesë V-krye si tela me gjemba dhe me gjemba tela me gjemba, sistemi do të ketë karakteristika të shumta shtesë për sigurinë e ndihmës.

Aplikacion:

Një anti-ngjiten dhe anti-prerë përmes pengesë, 358 ngjitur gardh të sigurisë tel është projektuar me siguri maksimale në mendje. Ajo është e përshtatshme në mënyrë ideale për të alarmit dhe zbulimit sistemeve elektronike, skermë në burgje, vendet ushtarake, dhe aeroportet, pronat industriale dhe tregtare, magazina, termocentralet, laboratore, spitale të sigurta, shkollat, parqet, kohën e lirë dhe zonat rekreative. 358 gardh do t'u japë atyre një kohë të gjatë të qëndrueshme dhe të sigurt mbrojtje rrethues me pamje tërheqëse. Në përgjithësi, 3.60m lartësia gardh është përdorur në shkolla, parqe, kohën e lirë dhe zonat rekreative, 5.20m lartësia gardh përdorur gjerësisht në burg dhe në institucionet ushtarake.

Përndryshe, disa 358 rrjetë gardh mund të jetë vendosur në "V" formë për të forcuar fence.It është një zgjidhje unike pengesë e cila kombinon një nivel të lartë sigurie dhe pamjen estetike. Zakonisht, 358 skermë rrjetë është e rekomanduar për shkollat, zonat rekreative, spitale, hekurudhat, port, aeroport, magazina dhe objekte industriale ose komerciale.


Detajet e figurës

14560606617339216   20140401_175755

20180525_094045    DSCN0481


  • Previous:
  • Next:

  • Related Products