PVC pikturuar Crowd Kontrolli pengues

Përshkrim i shkurtër:

Crowd kontrollit pengesë, gjithashtu iu referua si barrikada kontrollimin e turmave, janë përdorur zakonisht në shumë ngjarje publike, siguria për ngjarje të veçanta, parada, festivale, koncerte dhe ngjarje sportive. Ajo është ideale ku me cilësi të lartë, kontrolli tërheqës dhe të qëndrueshme turmë është e nevojshme. Pengesë është i ndërtuar nga çeliku të karbonit me cilësi të lartë dhe është i nxehtë-zhytur brenda galvanizuar dhe jashtë për të siguruar motit rezistencë afatgjatë.

Turma kontrollit pengesë, gjithashtu iu referua si barrikada kontrollimin e turmave, janë përdorur zakonisht në shumë ngjarje publike, siguria për ngjarje të veçanta, parada, festivale, koncerte dhe ngjarje sportive. Ajo është ideale ku me cilësi të lartë, kontrolli tërheqës dhe të qëndrueshme turmë është e nevojshme. Pengesë është i ndërtuar nga çeliku të karbonit me cilësi të lartë dhe është i nxehtë-zhytur brenda galvanizuar dhe jashtë për të siguruar motit rezistencë afatgjatë.


Detail Product

Product Tags

PVC pikturuar Crowd Kontrolli pengues

 1. Hyrje detajuar

Kontrollin e turmës korniza pengesë janë bërë nga të qëndrueshme 1-1 / 2 "OD 16 inkuadrim çeliku matës, ndërsa uprights janë bërë nga 1/2" tub OD 16 çeliku matës. Uprights janë futur plotësisht në kuadër para saldim, duke siguruar forcë të jashtëzakonshme.
Zgjidhni nga dy sisteme këmbë: një këmbë ndashëm (urë dhe banesë) ose një këmbë fikse. Këmbët janë të lëvizshëm që e bën transportimin dhe ruajtjen e shumë më të lehtë dhe më efikas.
Barricade bashkoj duke përdorur industrinë standarde fiksohem dhe gjysmë-loop sistem fiksim ofron një bashkim që pengon një barrikadë e vetme nga duke u larguar nga një linjë e vazhdueshme e barrikadave.
Pengesat janë të lehta dhe të lehtë për të trajtuar, duke qenë e fortë dhe e fuqishme në të njëjtën kohë.

PVC pikturuar avantazh:

Turma kontrollit pengesë janë plotësisht PVC pikturuar pas saldimit. Më shumë ngjyra ju mund të zgjidhni: verdhë, e zezë, blu, portokalli ose të bardhë dhe kështu on.We pranojë përshtatur.

Specifikim madhësia normal
panel Size 2.1 x 1.1 milion, 2,2 * 1.1 milion, 2.5 1.2mm *
kornizë 25mm, 32mm, 38mm, 40mm, 42mm dhe 48mmO.D
infill Picket 12mm, 16mm, 20mm dhe 25mm OD
ndarje 60mm, 100mm, 120mm, 150mm, 190mm dhe 200mm
finish Hot-zhytur galvanizuar ose pluhur veshura
Feet Shkëputur këmbët e sheshtë / këmbët urë ose vendosur "^" këmbët tipit

4. Llojet e ndryshme të këmbëve bazë

Kontrollit Crowd metalike barrikadë  me këmbët e urës , është më i shitur turma kontrollit pengesë në treg! Dizajni Ura-foot siguron stabilitet maksimal për pengesë, duke e bërë kështu produkti një zgjedhje ideale për përdorim në bar, të butë apo sipërfaqe të pabarabartë. Ura Foot siguron rezistencë të mirë për të shtyrë nga turmat - kështu që nëse ju jeni duke planifikuar një paradë, tubim apo koncert, zgjidhni kjo për nevojat tuaja të ndjeshme kontrollin e turmës.

Kontrollit Crowd metalike barrikadë  me këmbët e sheshtë , është zgjedhja ideale në ngjarje të veçanta apo vende që kërkojnë kalim turmat apo të trafikut në vija paralele. Dizajni banesë-foot minimizon fikje rrezik dhe automjeteve gomave të rrokulliset lehtësisht mbi këmbët pa dëmtimin e barrikadës. Këmba e sheshtë shpërndan peshën në mënyrë të barabartë dhe grommets gome sigurojnë mbrojtje shtesë për dysheme ndjeshme. Dy vrima në secilën këmbë lejon që ajo të jetë e ankoruar në tokë.


Detajet e figurës

2    22

45    DSCN4714


  • Previous:
  • Next:

  • Related Products